הספרים של שי אור

את ספרו הראשון, “הורות כמעשה ניסים”, כתב שי אור בשנת 2013, אחרי למעלה מ-18 שנים שבהן קיים אלפי פגישות אישיות, קורסים וסדנאות שבהם למד ולימד שפה חדשה, וגיבש את גישת הריפוי החדשנית “הורות כמעשה ניסים”.

ב-2017 הצטרף אליו הספר “בלי גבולות – ממאבק כוחות למפגש בין רצונות”. כאן תוכלו ללמוד עוד על הספרים, להתרשם מתוכנם ולרכוש אותם לעצמכם או לאנשים אחרים שאתם אוהבים.7

ספרים מאת שי אור

ספר הורות כמעשה ניסים

הורות כמעשה ניסים

מאת שי אור | הוצאת בדיוק, 2013
מהדורה 15

הספר הורות כמעשה ניסים מציג אפשרות חדשה ופשוטה להפוך את המשפחה לבית. הספר נולד ב”עבודת שטח” הורית לאורך כ-18 שנה וגם של אלפי פגישות אישיות, קורסים וסדנאות, שבהם פיתח שי אור שפה חדשה, שפה נשכחת, שכל כך פשוט ללמוד כי היא נובעת מתוכנו, מהילדים החופשיים שהיינו.

בלי גבולות

מאת שי אור | הוצאת בדיוק, 2017

בלי גבולות מציע דרך להורים שבוחרים לגדול יחד עם ילדיהם. חוט אחרי חוט נפרמת בספר האשליה שהנהגת המשפחה מחייבת “הצבת גבולות”. צעד אחר צעד נפרשת לפנינו גישה שמאפשרת להתמקם בנדיבות ובאומץ כמנהיגים במרכז הבית שלנו, במרכז הממלכה שאנחנו יצרנו.

חבילת הורים

מאת שי אור | הוצאת בדיוק

הזדמנות לרכוש את שני הספרים במחיר מיוחד, ולצלול לתוך עולם של הורות חדשה מופלאה, שמתאים להורים שמוכנים לשאול שאלות על עקרונות היסוד של הוריהם ושל התרבות שבה גדלנו ושבה אנחנו חיים, במידה רבה, גם כיום.

Miraculous Paranting

Written by Shai Orr
Bidyuk Publishing | 2017

הספר הורות כמעשה ניסים יצא לאור באנגלית בשנת 2017 ומאז הוא נמכר בהצלחה בחנות אמזון ובחנות הוצאת “בדיוק”. כי גישת הורות כמעשה ניסים היא גישה אוניברסלית, וככזו היא מתאימה להורים בעמק הסיליקון בקליפורניה בדיוק כמו להורים טרוטי עיניים מהקריות או פתח תקווה או ברצלונה או תאילנד או כל מקום בעולם שבו הורים רוצים לגדול יחד עם הילדים שלהם ולהנהיג את משפחתם.

מה מיוחד ב"הורות כמעשה ניסים"?

גישה חדשנית ומהפכנית, שמציעה הסתכלות שונה על תפקיד ההורות ועל מהות הקשיים שילדינו מחוללים, והופכת אותם ממלכודות של הרס וחורבן לפתחים של צמיחה והתחזקות עבור הילדים וההורים כאחד.

הגישה מחזירה את הטעם והחיות להורות. בגישה זו, ההקשבה לילדינו לא רק שלא מתנגשת עם התשוקה שלנו להתקדם ולהתפתח, אלא שהיא מעצימה אותנו ומגבירה את ההשפעה שלנו על החברה שבתוכה אנו חיים.

ילדים שהוריהם מקשיבים להם ברוח הגישה צומחים להיות אנשים שמאמינים בעצמם וחשים ראויים לאהבה מעצם קיומם. הם אינם זקוקים למאבק ויחסי היררכיה כדי להגשים את עצמם. האנשים האלה הם העתיד של התרבות שלנו.

דילוג לתוכן