הד רוט

ירושלים / פרדס חנה / מפגשי זום

אני מאמינה, שהדבר הטוב ביותר שאנחנו יכולים לעשות עבור עצמנו והיקרים לנו הוא לשים לב לנפשנו. להתייחס בכבוד, רגישות ועדינות אל הלב, הרצונות, החלומות, הכאבים שלנו ואל מה שאנחנו מבקשים עבור עצמנו בחיינו.

בשבילי, הטיפול הוא מפגש אוהב וקשוב איתך ועם הקושי ו/או הבקשה שנוכחים עכשיו. קושי הוא יד שמושטת מתוכנו כדי להזמין אותנו להקשיב לעצמנו. לכל קושי יש סיבה טובה. גם התנהגויות או דפוסים שנראים חסרי היגיון או מיותרים נוצרו כדי להגן עלינו. הם מבטאים את הכאב שחווינו ושאנחנו חווים עד היום, והם הדרך בה למדנו לשרוד במציאות שלא הטיבה איתנו.

בטיפול אני נמצאת עם מה שאפשרי כרגע, מחפשת אחר מה תומך בנפש ברגע הזה. הנפש שלנו חכמה ויודעת מה קצב ההחלמה הנכון לה, אני כאן כדי להרגיש יחד איתכם: מה מבקש עכשיו מקום? מה נחוץ כרגע על מנת לאפשר החלמה? תשומת הלב לכל החלקים שבתוכנו (הקטנים והגדולים, המבוישים והגאים, המבוהלים והיודעים) מאפשרת לנו להרגיש בטוחים, וכך אנחנו יכולים לפגוש את עצמנו בהקשבה ובחמלה ולגלות בתוכנו את הכוחות הנחוצים ליצירת החיים שאותם אנו מבקשים.

אל המפגשים אני מביאה קודם כל את עצמי, את הידע הרגשי שצברתי במסע החיים והריפוי שלי.  את הלב והרצון לפגוש ולהיות עם מה שעולה. בנוסף לגישת הורות כמעשה ניסים, אני מביאה איתי כלים וגישות שלמדתי ואספתי ועודי אוספת מעולם הנפש והגוף שבמרכזן הקשבה עמוקה, כמו .S.E (החוויה הסומאטית) וקונסטלציה משפחתית. בטיפול אני משלבת שיחה, הקשבה לגוף, עבודה עם הדמיון, כתיבה ואומנות.

אני מלווה מבוגרים ונוער בירושלים, בפרדס חנה ובזום.

טלפון ליצירת קשר: 052-6478262

מייל: [email protected]

.

דילוג לתוכן