רותם מאי רולף

מפגשי וידאו ובברלין

הי לך,

כן לך, שהחיים שלך די בסדר, אבל עדיין יש משהו שחורק שם. שלא ממש נעים. מן תחושת מתח או חוסר שקט או תחושה מציקה כזאת של משהו שלא עובד עד הסוף ולא ברור למה.

אני רותם. נשואה לגילי ואמא ליהלי ולמאיה. מתמחה בטיפול במשברים ובטראומות, ובהשגת שלווה אמיתית כעוגן פנימי. וגם מאמינה שלא צריך להמתין למחלה או למשבר או לקושי עצום בבית בשביל להבין שאנחנו צריכים כיוונון מחדש. שגם תחושת מתח וחוסר שקט לאורך זמן באה לומר לנו שמשהו לא לגמרי מדוייק לנו בחיים. שהגיעה העת לקבל נקודת מבט חדשה, נקודת מבט שתאיר לנו אזור שהחשיך כתוצאה מאירועים שחווינו בעבר.

אני אוהבת לטפל ואוהבת לראות את תחושת ההקלה, השלווה וההתרגשות על פניהם של מי שנזכרו בעצמם, ונמצאת בהודיה יום יומית על האפשרות שיש לי להיות שותפה לדרכם.

בעבר עסקתי בכלכלה ציבורית וניהול. לאחר משבר גדול שעברתי הבנתי שאני לא במקום הנכון לי וחיפשתי תחושת שלווה פנימית פשוטה ויום יומית. כך התחלתי את המסע שלי. במהלכו חוויתי ולמדתי את גישת הטרילותרפיה של זן-מאסטר ניסים אמון ואת גישת הרפואה האינטגרטיבית המאחדת של ד”ר נאדר בוטו. לאחר שנולדה מאיה, הילדה השנייה שלי, צירוף מקרים הוביל אותי לגישת הורות כמעשה ניסים של שי אור, שבשבילי היא האדמה שמאפשרת לעוף הכי גבוה.

מחכה להיפגש ולראות יחד את מה שקשה לראות לבד.

טלפון ליצירת קשר: 050-6207131 (שיחות והודעות וואטסאפ)

 לשיחות רגילות:  +4915510297101
 
דילוג לתוכן