סליחה לעצמנו כהורים הוא שמו של היסוד האחרון בקורס על 12 יסודות המשפחה החדשה. אבל מהרבה בחינות זהו הפרק הראשון. ולכל מי שיקבל את הקורס הזה אני ממליץ לדלג אליו לפני שצולל לפרק הראשון.

כולנו משתוקקים שיקבלו אותנו גם על החלקים האפלים שבנו. וכמהים שכל מי שפגענו בו יסלח לנו. כולנו רוצים שיהיה מישהו שם גדול וחזק שיראה שאנחנו בעצם טובים וטהורים…

אנחנו שמחים לשתף את הפרק האחרון מ “12 יסודות המשפחה החדשה”, במתנה. ללא תשלום

כדי שאולי ייקל עלייך את הסליחה לעצמך.

מתנה לקהילת "הורות כמעשה ניסים"

אי אפשר להגזים בחשיבותה של סליחה עצמית כמקור לשפיות בהורות. כמעט בכל יום אנחנו מפשלים וסוטים מהנתיבים שחצבנו לעצמנו ופוגעים ונוטשים. כי ככה זה בהורות. ומי שלא מוצא משהו טוב לעשות עם שק האשמה והשפיטה שהוא נושא על גבו קורע תחתיו. ומי יסלח לנו? ולמי בכלל נעיז לספר את זה וגם לקוות שיסלחו לנו?

במשפחה הישנה כמו גם במסורות הרוחניות והדתיות שמהן ינקה התרבות שלנו, כמעט שאי אפשר היה למצוא את הקונספט של סליחה עצמית. למעשה הבחירה של אדם להפוך למשק אוטרקי בתחום הסליחות, שומטת את הקרקע לכמה מיסודות התרבות כפי שאנחנו מכירים אותה. קשה לשלוט באנשים שסולחים לעצמם כמו שלא ניתן למכור דיאטה למי שאוהב את הגוף שלו.

סליחה עצמית היא סממן הכרחי של בגרות ומרכיב חיוני בשחרור מהנאמנות הילדית האובססיבית (וברוב המקרים לא מודעת) של מבוגרים להוריהם ולתפיסת ההורות שבתוכה גדלו ושממנה נפגעו.

לצפייה בפרק השאירו פרטים כאן:


All Rights Reserved © Miraculous Paranting 2022

דילוג לתוכן